Konsept

“Doridorca” ile yeni sezonda kendinizi yeniden keşfedin…

Abiye giyimin vazgeçilmez ismi Doridorca, yeni sezonda oldukça iddialı bir tarz sergiliyor. Feminen ve çekici detaylarla tasarımlarına yön veren Senem Özmen Kandağ, vurguladığı dantel detaylarla modern ve şehirli kadınların yeni sezonda tercihi oluyor…

Doridorca, kırmızı, saks mavisi, siyah, lacivert, yeşil ve pastel tonlardan oluşan masum ve asil tasarımlarla kadınların gece şıklığını tamamlıyor. Ünlülerin de davetlerde sıkça tercih ettiği marka, kısa kabarık elbise modelleriyle genç kızlara yönelik tasarımlar sergilerken, uzun vücudu saran kumaş, hareketli sade modelleriyle de yoğun ilgi görüyor.

“Herkesin bir abiye elbisesi olmalı” fikrinden yola çıkarak oluşturulan marka yediden yetmişe uygun çalışan kadına hitap eden tasarımlarıyla da fark yaratıyor. Ufak pırıltılı detaylarıyla kadınsı bir duruşu yansıtan yeni koleksiyonda bir o kadar da özgürlüğü yansıtan salaş uçuşan kesimler de bulunuyor. Kokteyl, mezuniyet, davet, doğum günü, düğün, söz ve nişan gibi özel günlerde şıklığınızı tamamlayacağınız modellerle stilinizi yeniden yaratarak kendinizi keşfedeceksiniz.